Majowe spotkanie projektowe w Katowicach

W połowie maja członkinie i członkowie konsorcjum realizujących projekt Cross-disciplinary Academic Offer: CROCODILE nareszcie mieli szansę spotkać się bezpośrednio.

Spotkanie odbyło się w terminie 10-11 maja i uczestniczyli w nim przedstawiciele wszystkich partnerów projektowych. University St. Kliment Ohridski (Bułgaria) reprezentowały Madeleine Danova oraz Aneta Antonova, z Hiszpanii z Universidad de Alicante przyjechała Raquel Huete, gościliśmy również dwie nasze koleżanki z Vytauto Didziojo Universitetas (Litwa), a mianowicie. Mykolė Lukošienė oraz Laurę Kaščiukaitė. Zespół polski reprezentowały koordynatorki projektu: Magda Bąk i Katarzyna Sujkowska-Sobisz oraz koordynatorki i koordynator zadań, czyli: Julia Legomska, Anna Szczerba-Zubek, Jolanta Skutnik, Agnieszka Babczyńska, Witold Kurowski.

W trakcie tych bardzo owocnych dwóch dni intensywnie pracowaliśmy nad rezultatami projektowymi. Zajęliśmy się zwłaszcza rezultatem pierwszym, nad którym prace trwają od początku projektu, zaczęliśmy jednak również aktywności zmierzające do realizacji pozostałych rezultatów projektu. Przedyskutowaliśmy i przyjęliśmy plan zarządzania oraz inne strategiczne dokumenty, a także wspólnie wybraliśmy logo projektu.

W trakcie spotkania mieliśmy także szansę uczestniczyć w unikalnym koncercie jazzowym zespołu Konglomerat Big Band w katowickim NOSPR.

spotkanie w Katowicach

Kolejne spotkanie już w październiku w Alicante.