Trwają intensywne prace nad I rezultatem

Jesteśmy w trakcie zbieranie danych o wspólnych ofertach edukacyjnych uczelni proponowanych na różnych Uniwersytetach w krajach uczestniczących w projekcie. Zbieranie doświadczeń dotyczących merytorycznego planowania i organizacji kształcenia akademickiego w tym zakresie poprzedziliśmy wieloma godzinami dyskusji, konsultacji, ewaluacji pomysłów.

W efekcie naszych spotkań wypracowaliśmy narzędzie badawcze pozwalające rozpoznać kształt wspólnych ofert edukacyjnych uczelni, potrzeb w tym zakresie oraz możliwości ich realizacji na różnych uczelniach w krajach uczestniczących w projekcie Zebrane dane będą punktem wyjścia do dalszych procedur i wskazania najlepszych rozwiązań w zróżnicowanym kulturowo środowisku.